Idealne narzędzie dla Ciebie

Dla Architektów

Architekci są twórcami, którzy marzą o projektowaniu budynków, które wpisują się w historię miasta.

Do tego celu potrzebują wolności, aby zrealizować wszystkie swoje pomysły. Świetnym programem jest Renga Architecture, która pomaga im w połączeniu modelowania z materiałami. Pozwala to zaplanować wygląd architektoniczny budynku, w finalizacji jego wyglądu zewnętrznego i sprawia, że jest on praktyczny, bezpieczny i wygodny dla ludzi, aby w nim żyć i pracować.

Modele stworzone w Renga Architecture odzwierciedlają koncepcję architekta z maksymalną precyzją, dzięki czemu jest on zrozumiały zarówno dla inżyniera jak i dla konstruktora. Program jest łatwy w obsłudze, intuicyjny, a jego stonowany interfejs umożliwia swobodną pracę przy długoterminowych projektach nie męcząc oczu.

W pełni funkcjonalna 60-dniowa wersja próbna Renga Architecture pomaga docenić wszystkie zalety oprogramowania w praktyce.

 

Dla Menadżerów

Podstawowym zadaniem Renga Architektury jest zapewnienie najlepszej pomocy dla projektantów w rozwiązywaniu zadań produkcyjnych: tworzenie wyglądu obiektu, dołączanie informacji w modelu i generowanie szybkich układów rysunków zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Wstępnie Renga Architecture dostępna jest w języku angielskim i rosyjskim. Pozwala to na koordynację i współpracę z klientami międzynarodowymi bez większego wysiłku, ponadto rozwiązuje się problem zgodności rysunków. System zawiera nowoczesne formaty wymiany danych graficznych i nie-graficznych pomiędzy projektantantami.

Wyposażając swoich specjalistów w Renga Architecture, masz pewność oszczędności budżetu poprzez zakup i wspieranie tego systemu. Po instalacji, jesteś chroniony przed nieoczekiwanymi dodatkowymi kosztami, takimi jak referencyjne bazy danych lub biblioteki elementów budowlanych.

 

Dla specjalistów z branży IT

Oszczędza czas i pieniądze na wdrożenie systemu Renga Architecture CAD 3D.

Oszczędność czasu, gdy system nie wymaga dodatkowej adaptacji do standardów firmy, rozwój dedykowanych bibliotek i baz danych, a nawet formularzy dokumentów wyjściowych.

Oszczędność pieniędzy, gdy system nie wymaga sprzętu bardzo wysokiej wydajności i nie jest wymagany zakup nowego sprzętu. Nie wymaga dodatkowych specjalistów, aby zainstalować oprogramownaie na komputerach.

 

Dla celów dydaktycznych

Studenci na kierunku architektura i projektowanie, a także profesorowie tych kierunków, mają prawo do w pełni funkcjonalnego oprogramowania Renga Architektury na okres jednego roku bez opłaty, z możliwością rocznych aktualizacji.

Uczelnie wyższe z wydziałami architektury, inżynierii mogą zainstalować wersje Akademickie Renga Architecture bez żadnych opłat.